Cytat:
|
Gdyby ta "niewinna" część kibiców z zakazami odcięła się w odpowiednim momencie od dowodzącego nimi bydła, to wszystko pewnie byłoby inaczej. Nie da się babrać w gównie, i sie nie ubrudzić. Niestety.
|
Ale co uważasz za odcięcie? Nie jeździć na wyjazdy nie chodzić na mecze? Założyć swoją grupę i dalej dopingować i robić oprawy? A nie sorka to jest zabronione na Legii. To ok usiąść i wcinać kiełbachę?
Stanowisko SKLW, jeśli kogoś to interesuje : )
Cytat:
"Wobec wydarzeń jakie miały miejsce podczas meczu Legia-Ruch oświadczamy, że:
Okrzyki wzniesione przez jednego z kibiców w żadnym razie nie powinny mieć miejsca i nie znajdujemy dla nich jakiegokolwiek usprawiedliwienia.
Stanowiły one przekroczenie podstawowych norm etycznych, obowiązujących w polskim społeczeństwie i stały w sprzeczności z wartościami bliskimi członkom naszej organizacji. Mamy nadzieję, iż więcej tego typu sytuacja nie powtórzy się.
Dziękujemy kibicom Legii za zachowanie spokoju podczas meczu, ponieważ siły i środki zastosowane przez agencje ochroniarskie były nieadekwatne do zaistniałej sytuacji i stworzyły zagrożenie dla wielu widzów przebywających na stadionie.
Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa"
|