Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16295
Stary 02.11.2009, 15:12
MacieqLeo napisał(a):Wyświetl post
Jop > Cleber
Ja też uważałem, że Jop to dobry wybór dla Wisły, dopóki nie zobaczyłem go w akcji z Bytovią Bytów. Uff... masakra. Trochę się poprawił z Koroną, ale dalej blado...
Cleber to jeden z najelspzych stoperów w historii jakich mieliśmy. Bardzo dobrze go wspominam
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując