MacieqLeo napisał(a):

Ja też uważałem, że Jop to dobry wybór dla Wisły, dopóki nie zobaczyłem go w akcji z Bytovią Bytów. Uff... masakra. Trochę się poprawił z Koroną, ale dalej blado...
Cleber to jeden z najelspzych stoperów w historii jakich mieliśmy. Bardzo dobrze go wspominam