studio2 napisał(a):

|
Oldpara wiesz za co niektorzy dostali zakaz stadionowy? Za stanie nie na swoim miejscu, przypomnij sobie za co 741osob mieli/maja zakaz stadionowy.
|
Tak... a Al Capone siedział, bo nie płacił podatków....
Gdyby ta "niewinna" część kibiców z zakazami odcięła się w odpowiednim momencie od dowodzącego nimi bydła, to wszystko pewnie byłoby inaczej. Nie da się babrać w gównie, i sie nie ubrudzić. Niestety.
Jak podążasz dobrowonlnie za zdziczałą bandą hunów i się przyglądasz jak gwałcą i mordują, klaskając co jakiś czas, to się nie zdziw, że jak w końcu ktoś tą bandę hunów dopadnie, to twoja głowa też się potoczy.