Wyświetl pojedynczy post
mcks
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1156
Stary 02.11.2009, 14:54
Wisła - Legia 2:1
Pawełek - Alvarez, Diaz, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Cantoro, Jirsak, Kirm - Małecki, Paweł Brożek
Bramki: Łobodziński, Paweł Brożek
Zmiany: Jop, Garguła, Ćwielong
Ostatnio edytowane przez mcks : 04.11.2009 o godz. 17:47.