Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
mcks
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
1156
02.11.2009, 14:54
Wisła - Legia 2:1
Pawełek - Alvarez, Diaz, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Cantoro, Jirsak, Kirm - Małecki, Paweł Brożek
Bramki: Łobodziński, Paweł Brożek
Zmiany: Jop, Garguła, Ćwielong
Ostatnio edytowane przez mcks : 04.11.2009 o godz. 17:47.
mcks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mcks
Znajdź inne posty napisane przez mcks