Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
gregor07
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
1155
02.11.2009, 14:14
Wisła - Legia
Skład: Pawełek - Alvarez, Marcelo, Junior Diaz, Piotr Brożek - Łobodziński, Cantoro, Jirsak, Kirm - Małecki, Paweł Brożek
Zmiany: Boguski, Ćwielong, Garguła
Wynik: 3:1
Bramki: Paweł Brożek, Małecki, Marcelo
gregor07
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gregor07
Znajdź inne posty napisane przez gregor07