Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2946
Stary 02.11.2009, 13:48
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Zachowanie naszych kibiców w Kielcach uważam za podobnie żenujące.

Wojna wojną, tego nie zmienimy - kibice będą się tłukli, będą rywalizowali i nie postrzegam tego za całkowicie złe. Natomiast szacunek zmarłym się należy. Wyśmiewanie się z kieleckiej ofiary to zachowanie dobre dla jakiś mongoslkich hord barbarzyńców co szczają na groby i jedzą dzieci, a nie dla honorowych i wiernych wojowników jakimi chce określać się większość ekip ultrasów.

Nie chce tu porównywać kto lepszy czy gorszy, bo nie o to chodzi, mam jednak wrażenie, że wiślaccy ultras uczą się na błędach, ewoluują, i nie srają we własne gniazdo. Błędy się zdarzają każdemu, problem w tym, by dalej w nie nie brnąć. Myślę, że jakby jakiś matoł na Wiśle chciał wyrywać własne krzesełka, to by w mordę dostał od naszych silnorękich, a na Legii cała zgnilizna idzie od "góry"

Przypuszczam, że nie raz jeszcze usłyszymy o ekscesach tej czy innej grupy ultras które w efekcie obrócą się przeciwko ich klubowi. Ale żadna grupa tak metodycznie, z taką determinacją, tępym uporem i zacietrzewieniem nie niszczy własnego klubu jak ta garstka męt które zostały ze starej "Żylety".
ale nie rozumiesz jednego. U Was wasz właściciel nic nie zrobi w sprawie tych kibiców, co byli w Kielcach. Ale wyobraź sobie, że zażąda nagrań monitoringu i zacznie dawać im zakazy. I wtedy co? Zalożę się, że i u Was wystąpiłby wtedy konflikt między ruchem kibicowskim a właścicielem. Ale właśnie wy macie normalnego inwestora, który kocha klub. U Nas sam Walter powiedział kiedyś, że jest fanem Wisły Kraków. Kiedyś gdy Legia grała w Krakowie z Wisłą, to Walter był zachwycony atmosferą na stadionie (były race, były obraźliwe przyśpiewki na Legię itp). To jak to jest, race na Wiśle wg Waltera są super, a na Legii daje za nie zakazy? I powiedz mi, nie wku***ł byś się na Cupiała, gdy to on tak robił? U Was wygląda to inaczej, bo Cupiał to ugodowy gość. Facet potrafił się dogadać z SKWK w sprawie zniżek na bilety na 'D' itp.

no i widzisz, nie odpisałeś mi na zasadnicze pytanie z poprzedniego postu- dlaczego Walter może robić pewne rzeczy i jest super, a gdy kibice robią to samo to sa bandytami.
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 02.11.2009 o godz. 13:51.
Odpowiedz cytując