Wyświetl pojedynczy post
konrad1991tsw
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2945
Stary 02.11.2009, 13:44
studio2 napisał(a):Wyświetl post
To kto pojechal do Kielc w tej kolejce?
Trzeba przyznac że kibice Legii, jakie by te klubowe władze nie były, odstawili konkretną żenadę... I możecie mnie za to zjechac, ale niestety kibice Wisły też zachowali się fatalnie z tymi śpiewami o Małpie. I mówię to jako kibic Wisły, bo nie możemy tuszowac tej sprawy, czy wypierac się. I nie dziwię się że osoby pokoju p.Waltera próbują takich troglodytów wyplenic ze stadionów. Bo jeśli on daje kasę na klub a ktoś w takiej chwili jak śmierc jego bliskiego współpracownika lży zmarłego a jemu samemu życzy śmierci no to sorry... Ciężko stanąc po stronie "kibiców".
Odpowiedz cytując