Wyświetl pojedynczy post
studio2
Banita
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2943
Stary 02.11.2009, 13:22
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
I jeszcze jedno..jesli ktos cieszy sie ze smierci drugiego czlowieka, a innemu zyczy podobnego losu...to kogos takiego nie mozemy chyba nazywac czlowiekiem, prawda?
To kto pojechal do Kielc w tej kolejce?
Odpowiedz cytując