Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2938
Stary 02.11.2009, 12:31
Ostatni mój wpis w temacie Legii: walkę przesraliście bo to już pewne. Tak naprawde dobić Was--fanów Legii moze jeszcze jedna rzecz. Nie będą was wpuszczać kluby w Polsce do siebie jak do tej pory bywało z pominięciem KP Legia. Co do Waltera, inwestorów itd. Ani Ty ani Ja nie wiemy czy inwestor bedzie czy tez nie. Natomiast znając Waltera i jego ambicję oraz wytrwałość--nie zrezygnuje z tego choćby nie wiem co. Przykre ale prawdziwe.Jesteście panowie w niezłej dupie na dzień dzisiejszy. Obyśmy się w podobnej nie znaleźli.A możemy jezeli dalej będą "piosenki" w stylu "rachu ciachu.." i takei podejście co niektórych wobec kibicowskiej braci.
Powód: literki...
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 02.11.2009 o godz. 13:22.
Odpowiedz cytując