Wyświetl pojedynczy post
KoPer
I am what I am
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2224
Stary 02.11.2009, 11:26
tomekk81 napisał(a):Wyświetl post
Na Macu w ogóle nie powinieneś mieć problemów. U mnie chodzi idealnie (ze wsadzoną płytką).
tyle, że ja nie mam płytki tylko po prostu ściągnąłem z neta, zmontowałem, zainstslowałem. sama gra sie odpala, ale potem wyskakuje, że nie ma płytki w napędzie...
Odpowiedz cytując