tomekk81 napisał(a):

|
Na Macu w ogóle nie powinieneś mieć problemów. U mnie chodzi idealnie (ze wsadzoną płytką).
|
tyle, że ja nie mam płytki tylko po prostu ściągnąłem z neta, zmontowałem, zainstslowałem. sama gra sie odpala, ale potem wyskakuje, że nie ma płytki w napędzie...