|
Zygmunt.Krol nie odp na pozostałe moje pytania, może już umysł zbyt stary i nie domaga? A swoją 'inteligencję' pokazujesz poprzez przekształcanie nicka. Tylko na tyle cię stać? Jeśli tak to brawo.
Może dla ciebie wyszedł na idiotę, dla mnie nie. Ja na jego miejscu nie dałbym się traktować jak zwierzę, widocznie ty swoją godność masz głeboko w czterech literach.
|