Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WALDI1988
Banita
Od: 11.2008
Offline
#
2405
02.11.2009, 11:13
I jak tam wyglada sprawa z biletami faktycznie? Był ktoś dzisiaj i powie jak jest zebym specjalnie 30 km nie jechal?
WALDI1988
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez WALDI1988