Wyświetl pojedynczy post
spidey
Banita
 
 
Od: 09.2005
Skąd: (L)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2935
Stary 02.11.2009, 11:07
Na pewno ITI jedna rzecz się udała znakomicie.
Kibice Legii już nigdy nie będą tym czym byli kiedyś. Podział wśród kibiców (L) jest zbyt mocny i moim zdaniem nie odwracalny.
Teraz walka nie toczy się o serca milionów, ale o zachowanie resztek tamtego co było. Dla każdego powinno być miejsce.
Ultrasi rozumieją że stadionu nie zapełnią sami. Wiedzą że na stadion będą przychodzić kibice "z doskoku". Normalny trend, tak jest wszędzie na świecie.
Niestety "Zygmusie" i mu podobni mają to do siebie że lubią zawłaszczać. Chcą by stadion był tylko dla nich i nie wyczerpane były pokłady popcornu. Nigdy nie mają dość. To mnie boli najbardziej.
Ostatnio edytowane przez spidey : 02.11.2009 o godz. 11:30.
Odpowiedz cytując