Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2930
Stary 02.11.2009, 10:37
co do sytuacji w Legii.
Zgadzam się w zasadzie w 100% z kotem.

W tym momencie walkę z ITI przegraliście, my możemy robić z siebie debili w Kielcach, bo za tydzień i tak wszyscy o tym zapomną. Wy nie możecie, szczgeólnie u siebie na stadionie i powinniście o tym wiedzieć.

Wiadomo,że akcja Waltera była bezprawna, flamengisto to że ktoś ma pieniądze nie znaczy, że może przejąć dobro wspólne i ustalać tam swoje zasady. NIemniej Staruch pogrzebał wasza walkę.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując