Wyświetl pojedynczy post
mav23
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5471
Stary 02.11.2009, 10:37
Cytat:
Z wejściami rzeczywiście dojebali. Raz że /schodków/ za dużo dwa tych dziur (wejść) jest co kilka metrów o szerokości autobusu.
I ubolewam że na dole robili takie wejścia, beznadziejnie to wygląda. I to wejście na kosiarkę (żenada) czy ki **** to jest.
Byle skończyli ten stadion.
Cytat:
1. Czemu zrobiono dwa rzędy schodków zamiast jednego? Według mnie lepiej by to wyglądało estetycznie (jak na D i E) no i zwiększylaby się liczba krzesełek.
To wszystko jest uwarunkowane bezpieczeństwem przeciwpożarowym, chodzi o szybką i sprawną ewakuacje, napewno nie ma za dużo schodków czy wyjść. Nawet gdyby błąd popelnił projektant i zrobił zbyt wiele wejść czy schodków to napewno zostało by to wyłapane przez holoendrów i im podobnych.

Cytat:
Hey to ja majster odległośc bedzie 11 metrów z lewej a z prawej bedzie 25 pozdro postaramy sie mniej pic zeby ukonczyc ta budowe przed terminem
Chyba chłopaki faktycznie dużo łykają - Jak oworzycie któryś rzut z projektu przetargowego (był juz kilka razy wystawiany na forum) da się odczytać że od lini woczbej boiska do pierwszego rzędu obu głównych trybun jest 17 metrów. Skąd wam się wzieło 25
Ostatnio edytowane przez mav23 : 02.11.2009 o godz. 13:29.
Odpowiedz cytując