Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1152
Stary 02.11.2009, 09:55
Wisła - Legia 2-1

Pawełek - Alvarez, Diaz, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Cantoro, Jirsak, Kirm - Małecki, Paweł Brożek

Zmiany:Garguła,Boguski,Ćwielong

Bramki:Małecki,Kirm
Piggy oddaj hajs