Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2822
Stary 02.11.2009, 08:16
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ja wiem, Nikola był cool - nawet se fryza z gwiazdką zrobił ale ****a mać - jak bym kogoś tak jebnął na ulicy to miał bym sprawę w sądzie...dziwny jest ten sport
Nikola to psychopata ,teraz już nie można mieć watpliwosci..
Co do agresji ,to co powiedziec o hokeju,szczegolnie NHL ,tam sie niezle leją a tez sa nietykalni przez wymiar sprawiedliwosci
Odpowiedz cytując