Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2925
Stary 02.11.2009, 01:19
skttrbrain napisał(a):Wyświetl post
weszlo.pl



..i chyba się z tym co napisano wyżej zgadzam. A Legia pewnie stanie się pierwszym klubem krawaciarzy w Polsce, i to przez własnych kibiców.

Racja wypada się zgodzić z tym artykułem. Weszło trafia w sedno. Co do samej Legii to przegięli bagietę. Starucha nie znam, nie mnie oceniać jego zachowanie, aczkolwiek szacunek do ludzi to powinna być podstawa. Możemy się nie lubić (w sensie Wiślak - Legionista), ale powinniśmy się szanować. Nie chodzi tu tylko o Legie, ale o ogół ludzi. Staruch jak widać ludzi nie szanuje i prędzej czy później musiało się to tak skończyć jak się skończyło. Od początku cały ten protest na Legii wydawał się bzdurny, bo uderzał głównie w piłkarzy a nie w zarząd, teraz już kompletnie stracił jedyne argumenty jakie miał. Ktoś tu dobrze napisał na Łazienkowskiej będzie pierwszy w Polsce stadionowy Wersal za niedługo. Legia dogoni Ligę angielską, może jakiś zakaz wstawania z krzesełek wprowadzą...

Swoją drogą Walter ma nieziemską cierpliwość, że dalej w Legie inwestuje. Na każdym kroku się mu ubliża, a teraz życzy śmierci.
Ostatnio edytowane przez Gordian : 02.11.2009 o godz. 01:34.



Odpowiedz cytując