Wyświetl pojedynczy post
GemHZR
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: z partyzanta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2923
Stary 02.11.2009, 00:31
Ruszyliby i co? Druga akcja widelec by była, tylko, że dokładnie wszystko mieliby sfilmowane i nie tylko byłyby zakazy, a normalne wyroki. Staruchowi już nic nie grozi najwyżej klubowy zakaz od którego nie można się nigdzie odwołać, a reszta miałaby przechlapane. Napewno walterozy chciałyby, żeby ruszyli, wzmożone siły psiarskie już stały pod stadionem i czekały tylko. A z resztą tacy "ruszający" już dawno nie kupują biletów na mecze w Warszawie, a na wyjazdy od gospodarzy dostają.
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Odpowiedz cytując