Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#324
Stary 02.11.2009, 00:21
Ja juz nie raz zauwazylem ze sa pewne sytuacje kiedy chamskie faule na jakims naszym zawodniku łaczą sie z chwilowa ciszą po czym nastepuje dalsze komantarz i kontynuowanie meczu.

Jakby nie widzieli ,glos im odebralo ....nie mam pojecia,ale nie komentuja tego tylko lecą dalej.

Daleki tu jestem od snucia insynuacjii ale przytoczona tu sytacja z Jopem ,przypomniala mi ze jak ogladam mecze na C+ ,to wlasnie sa takie sytuacje gdzie to ma miejsce.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując