Wyświetl pojedynczy post
Marcin(L)
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2922
Stary 02.11.2009, 00:12
Na meczu nie byłem bo sobie odpóściłem chodzenie przy pbecnym klimacie.
Racja, racja są starsi ale cóż z tego? Spójrz na te mordy? Poszli pokrzyczeć ITI S**** przed Staruchem, żeby się polansować, bo tak wypada teraz w Warszawie (obowiązkowa fota na gronie i na naszej klasie) a nawet piwka w parku taki nie wypije bo przecież nie wolno. Grzeczne misie jak widzą szwadron niebieskich to już adrenalina, a ty chciałeś żeby ruszyli? Chyba żarty.
Legia 2010/11 TAK! O takiej marzyłem!
Odpowiedz cytując