Po prostu tacy są kibice, nie tylko u nas tylko na całym świecie. Jak zabiorą człowiekowi rozrywkę jak mecz piłkarski to ludzie napewno czymś innym sobie zapełnią wolny czas(np pub w Anglii). Wtedy przyjdą tam, bo zobaczą, że można zarobić, bo popularne i znów zabronią czegoś i znów będzie trzeba iść gdzieś indziej i tak to idzie
