Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2918
Stary 01.11.2009, 23:53
Marcin(L) napisał(a):Wyświetl post
Wklejam mój komentarz do sytuacji na Legii tutaj bo jak widzę dyskusja na ten wstydliwy temat tu przebiega żywiej:
Wy się dziwicie? Przecież tam stoją w większości typowe 15-letnie bezjajeczne półmózgi! Jakby Staruch krzyknął, że wszyscy zdejmują gacie to by zdjęli, bo mają go za BOGA, ale żeby zainterweniować (gdy wkracza ochroba lub policja) to oczywiście nie ma komu, filmiki se ****a nagrywają. A tak w ogóle po tym co powiedział, "zarzucił" ktoś miał się rzucić mu na pomoc?
Już to wcześniej wklejałem, szybko się tam u Was starzeją....http://www.legia.net/index.php?typ=galeria&id=887.

Jak to są 15-latkowie, to strach pomysleć jak wyglądają starsi.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując