Marcin(L) napisał(a):

Wklejam mój komentarz do sytuacji na Legii tutaj bo jak widzę dyskusja na ten wstydliwy temat tu przebiega żywiej:
Wy się dziwicie? Przecież tam stoją w większości typowe 15-letnie bezjajeczne półmózgi! Jakby Staruch krzyknął, że wszyscy zdejmują gacie to by zdjęli, bo mają go za BOGA, ale żeby zainterweniować (gdy wkracza ochroba lub policja) to oczywiście nie ma komu, filmiki se ****a nagrywają. A tak w ogóle po tym co powiedział, "zarzucił" ktoś miał się rzucić mu na pomoc?
|
Już to wcześniej wklejałem, szybko się tam u Was starzeją....
http://www.legia.net/index.php?typ=galeria&id=887.
Jak to są 15-latkowie, to strach pomysleć jak wyglądają starsi.