Wyświetl pojedynczy post
pff
Wielka Wisła
 
Od: 08.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3978
Stary 01.11.2009, 23:48
maciekTSW napisał(a):Wyświetl post
125, albo 250 tys. bo nie oglądałem ty słuchałem mniej więcej co się tam dzieje ^^
Wiem że zrezygnował w końcu... xP

Tutaj

http://www.youtube.com/watch?v=fnccqUI97Lc 1/2

http://www.youtube.com/watch?v=tvQ_Dse5wRI 2/2

"A wszyscy inni są z Warszawy"
Odpowiedz cytując