maciekTSW napisał(a):

125, albo 250 tys. bo nie oglądałem ty słuchałem mniej więcej co się tam dzieje ^^
Wiem że zrezygnował w końcu... xP
|
Tutaj
http://www.youtube.com/watch?v=fnccqUI97Lc 1/2
http://www.youtube.com/watch?v=tvQ_Dse5wRI 2/2
"A wszyscy inni są z Warszawy"
