Wyświetl pojedynczy post
Marcin(L)
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2917
Stary 01.11.2009, 23:44
A czy ja napisałem choć w jednym zdaniu, że gdzieś tam jest lepiej? Nie obchodzi mnie to! Mnie obchodzi Legia Warszawa i jej kibice, niech każdy dba o własne podwórko!
Legia 2010/11 TAK! O takiej marzyłem!
Odpowiedz cytując