Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
Marcin(L)
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Warszawa
Offline
#
2917
01.11.2009, 23:44
A czy ja napisałem choć w jednym zdaniu, że gdzieś tam jest lepiej? Nie obchodzi mnie to! Mnie obchodzi Legia Warszawa i jej kibice, niech każdy dba o własne podwórko!
Legia 2010/11 TAK! O takiej marzyłem!
Marcin(L)
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marcin(L)
Odwiedź stronę domową użytkownika Marcin(L)!
Znajdź inne posty napisane przez Marcin(L)