Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#322
Stary 01.11.2009, 22:24
Motyki zespoły zawsze agresywnie i brutalnie grały.Pamiętam jak kiedyś przyjechał ze Szczakowianka która wtedy trenował i też nie oszczędzał Wiślaków a było to przed ważnym meczem w pucharze uefa.Wtedy tak szybko z europejskich rozgrywek nie odpadaliśmy jak teraz
Odpowiedz cytując