No tak, mój błąd. Właśnie przed chwilą oglądałem powtórkę ligi+extra i pokazywali pary i transmisje c+ następnej kolejki. Pomyślałem: jak Wisła-Legia jest w piątek to co będą dawać, Ruch-Jagiellonia, albo Polonia Bytom-Lech?

Ale wymyśli inaczej
Jednak nie ma co mieć do nich pretensji, moim zdaniem to C+ zagrał im na nosie dając hit w piątek specjalnie, żeby nie mogli transmitować. Oczywiście mogli się dopasować (choćby na TVP3 transmitować), ale widać piątkowa ramówka jest szczególnie sztywna.
