Wyświetl pojedynczy post
GemHZR
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: z partyzanta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2911
Stary 01.11.2009, 21:05
No tak, mój błąd. Właśnie przed chwilą oglądałem powtórkę ligi+extra i pokazywali pary i transmisje c+ następnej kolejki. Pomyślałem: jak Wisła-Legia jest w piątek to co będą dawać, Ruch-Jagiellonia, albo Polonia Bytom-Lech? Ale wymyśli inaczej

Jednak nie ma co mieć do nich pretensji, moim zdaniem to C+ zagrał im na nosie dając hit w piątek specjalnie, żeby nie mogli transmitować. Oczywiście mogli się dopasować (choćby na TVP3 transmitować), ale widać piątkowa ramówka jest szczególnie sztywna.
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Odpowiedz cytując