Mam pytanko:
czytało forum nową książkę Sapkowskiego?
Bo cena/grubość jest wyjątkowo nie zachęcająco, i nie jestem pewien czy nie wolałbym poczekać z kupnem książki, albo do zmiany cen, albo lepszej sytuacji portfelowej
PS.
ale walnąłem styla w poprzednim poście :O