MichauSzczu napisał(a):

No to jest nas już czterech
|
jestem piąty - było to chamskie, celowe kopnięcie w Jopa.
widać nagłą zmianę ruchu opadającej nogi, tak żeby but trafił w głowę
No, ale nie wierze, że jakaś Komisja Ligi się zbierze, żeby chama i bandyte ukarac