Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2906
Stary 01.11.2009, 20:47
fialo napisał(a):Wyświetl post
Hahaha, teraz to zdrowo doj**ali Śmiać się, czy płakać ? Boże, jakie szczęście że to C+ pokazuje ligę, a nie te pisowskie łajzy z Woronicza..
Liczyłem że pokażą Wisła - Legia , bądz Ruch - Wisła , ale nie spotkanie 4/5 drużyny w lidze z 2 . Śmiech na sali .
Odpowiedz cytując