element napisał(a):

Z wejściami rzeczywiście dojebali. Raz że /schodków/ za dużo dwa tych dziur (wejść) jest co kilka metrów o szerokości autobusu.
I ubolewam że na dole robili takie wejścia, beznadziejnie to wygląda. I to wejście na kosiarkę (żenada) czy ki **** to jest.
Byle skończyli ten stadion.
|
myśle że są to uwarunkowania bezpieczeństwa. Musi byc pewnie duża przepustowość takich wejść.
Dla mnie jedyne racjonalne wytłumaczenie, bo rzeczywiście za dużo tych wyjść, i do tego z podwójnymi schodkami.