Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5469
Stary 01.11.2009, 20:42
element napisał(a):Wyświetl post
Z wejściami rzeczywiście dojebali. Raz że /schodków/ za dużo dwa tych dziur (wejść) jest co kilka metrów o szerokości autobusu.
I ubolewam że na dole robili takie wejścia, beznadziejnie to wygląda. I to wejście na kosiarkę (żenada) czy ki **** to jest.
Byle skończyli ten stadion.
myśle że są to uwarunkowania bezpieczeństwa. Musi byc pewnie duża przepustowość takich wejść.
Dla mnie jedyne racjonalne wytłumaczenie, bo rzeczywiście za dużo tych wyjść, i do tego z podwójnymi schodkami.
Odpowiedz cytując