Pawlolek napisał(a):

Mógłbyś pokazać jak u Ciebie wygląda Leszczak? 
W europie już nie grasz? : (
|
Leszczak :
http://www.voila.pl/299/5kpjs/index.php?get=1&f=1
No niestety w losowaniu nie miałem szczęścia po lidze mistrzów trafiłem na Werder Brema. U siebie 1:1 na wyjeździe 0:3 w dupe.
brylant17 co do tych sytuacji 1vs1 to jest chyba jakiś błąd mam to samo
Edit :
Na 3 kolejki przed końcem zapewniłem sobie mistrza w meczu z Amicą
Edit 2 :
Żuraw z powrotem w Wiśle już w czerwcu 2010
