Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2207
Stary 01.11.2009, 20:14
Pawlolek napisał(a):Wyświetl post
Mógłbyś pokazać jak u Ciebie wygląda Leszczak?
W europie już nie grasz? : (

Leszczak :

http://www.voila.pl/299/5kpjs/index.php?get=1&f=1

No niestety w losowaniu nie miałem szczęścia po lidze mistrzów trafiłem na Werder Brema. U siebie 1:1 na wyjeździe 0:3 w dupe.

brylant17 co do tych sytuacji 1vs1 to jest chyba jakiś błąd mam to samo

Edit :

Na 3 kolejki przed końcem zapewniłem sobie mistrza w meczu z Amicą

Edit 2 :

Żuraw z powrotem w Wiśle już w czerwcu 2010
Ostatnio edytowane przez Tylko_Wisła! : 01.11.2009 o godz. 21:35.
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując