Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2903
Stary 01.11.2009, 20:11
na TVP ma byc transmitowany mecz Lech-Ruch hahahahah ale sobie jaja robią ! Dalej zapatrzeni w wielkiego kolejorza hahaha http://ekstraklasa.org/ekstraklasa.org/0,94698.html
Odpowiedz cytując