Wyświetl pojedynczy post
Wiślak-1990
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2206
Stary 01.11.2009, 20:03
A ja sobie Ebiego kupilem


EDIT:W sparingach gral dobrze, ale potem kontuzje zlapal i teraz zaczynam go wpuszczac tak ze nic ciekawego na jego temat na razie.
Ostatnio edytowane przez Wiślak-1990 : 01.11.2009 o godz. 21:37.
Odpowiedz cytując