Olympiakos wyeliminowany u siebie 2-1 2x Głowacki z karnego na wyjeździe też 2-1 po bramkach Pepe i Brożka za fazę grupową dostałem 21 mlionów zł .Trafiłem do ciężkiej grupy:
Mu
Az alkmaar
Olympique Marsylia
Kupiłem jeszcze Bąka na bramke, mam pytanie jak zrobić aby napastnicy wykorzystywali sytuacje 1 na 1 bo mam ich mnóstwo a kończą się przeważnie obroną.
edit
Wiślak-1990 też go mam jak u ciebie gra? u mnie w 11 meczach 5 bramek
A tutaj Amica rozbita w pył ;D
