Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2205
Stary 01.11.2009, 20:01
Olympiakos wyeliminowany u siebie 2-1 2x Głowacki z karnego na wyjeździe też 2-1 po bramkach Pepe i Brożka za fazę grupową dostałem 21 mlionów zł .Trafiłem do ciężkiej grupy:

Mu
Az alkmaar
Olympique Marsylia

Kupiłem jeszcze Bąka na bramke, mam pytanie jak zrobić aby napastnicy wykorzystywali sytuacje 1 na 1 bo mam ich mnóstwo a kończą się przeważnie obroną.


edit

Wiślak-1990 też go mam jak u ciebie gra? u mnie w 11 meczach 5 bramek


A tutaj Amica rozbita w pył ;D

Ostatnio edytowane przez brylant17 : 01.11.2009 o godz. 20:17.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując