Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2901
Stary 01.11.2009, 19:37
MichauSzczu napisał(a):Wyświetl post
To te forum jest teraz o Legii Nie wiedzialem ; /
to zobacz temat tego forum,może byc dzisiaj o LEGII jutro o LECHU a pojutrze....
Odpowiedz cytując