Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4917
Stary 01.11.2009, 19:03
To całe City to jakieś nieporozumienie jest. Ja myślałem że oni są faktycznie faworytem ale tak naprawdę to może mieli z max 2 sytuacje do zdobycia bramki. Nie wiedziałem ich meczów ostatnio ale na prawdę szkoda było kasę wyrzucać w błoto. Trudno trzeba będzie odrobić na LM
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując