|
To całe City to jakieś nieporozumienie jest. Ja myślałem że oni są faktycznie faworytem ale tak naprawdę to może mieli z max 2 sytuacje do zdobycia bramki. Nie wiedziałem ich meczów ostatnio ale na prawdę szkoda było kasę wyrzucać w błoto. Trudno trzeba będzie odrobić na LM
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
|