Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
glob
Junior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2395
Stary 01.11.2009, 19:03
jakiego podwyższonego ryzyka? oni nie zamierzają przyjechać... przeczytaj ps. w tym artykule http://www.legialive.pl/mecz/441/relacja_z_trybun
a co do ilości fanów to myślę, że pierwszy raz ich (biletów) braknie! ja na szczęście idę na luziku w poniedziałek
Odpowiedz cytując