jakiego podwyższonego ryzyka? oni nie zamierzają przyjechać... przeczytaj ps. w tym artykule
http://www.legialive.pl/mecz/441/relacja_z_trybun
a co do ilości fanów to myślę, że pierwszy raz ich (biletów) braknie! ja na szczęście idę na luziku w poniedziałek
