Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 01.11.2009, 18:21
mcovalski napisał(a):Wyświetl post
Oglądając kilkakrotnie powtórkę incydentu ani razu nie dopatrzyłem się celowości tego zagrania.
I co ja moge powiedziec, poza tym ze mamy zupelnie inne zdanie na ten temat ?
Moze tylko tyle, ze na razie jest nas po dwoch : Ty + Pan (bodaj) Stepniewski vs Ja + Kazek W.

Ps. karnego tez sie nie dopatrzyles ?

Edit: nas jest juz trzech z tego co widze
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 01.11.2009 o godz. 18:25.
Odpowiedz cytując