mcovalski napisał(a):

|
Oglądając kilkakrotnie powtórkę incydentu ani razu nie dopatrzyłem się celowości tego zagrania.
|
I co ja moge powiedziec, poza tym ze mamy zupelnie inne zdanie na ten temat ?
Moze tylko tyle, ze na razie jest nas po dwoch : Ty + Pan (bodaj) Stepniewski vs Ja + Kazek W.
Ps. karnego tez sie nie dopatrzyles ?
Edit: nas jest juz trzech z tego co widze
