Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Numark
dydyrydy
Od: 03.2005
Skąd: Enklawa G.
Offline
#
12094
01.11.2009, 17:22
czemu glowna i forum nie dzialaja mi w firefox a w ie juz dziala? wyskakuje jakis blad ze nie odnaleziono adersu. ocb?
Ostatnio edytowane przez Numark : 01.11.2009 o godz. 19:13.
Ale o so choźii?
Numark
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Numark
Znajdź inne posty napisane przez Numark