Wyświetl pojedynczy post
Numark
dydyrydy
 
Od: 03.2005
Skąd: Enklawa G.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12094
Stary 01.11.2009, 17:22
czemu glowna i forum nie dzialaja mi w firefox a w ie juz dziala? wyskakuje jakis blad ze nie odnaleziono adersu. ocb?
Ostatnio edytowane przez Numark : 01.11.2009 o godz. 19:13.
Ale o so choźii?
Odpowiedz cytując