Wyświetl pojedynczy post
Lord of WC
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 01.11.2009, 15:41
Widocznie kwestia gustu
Zresztą nie wszyscy szaleją za mrocznymi kryminałami czy fantastyką szeroko pojętą


Ja mam coś z innej beczułki!
Ktoś kto chciałby trochę śmiechu przy czytaniu powinien zanurzyć się w tej lekturze. Napisane bardzo lekko, narracja w świetnym humorze. Genialne porównania.. historia Anglika we Francji.

Stephen Clarke "Merde! Rok w Paryżu".
To pierwsza część z trylogii, ja już zabieram się za następną - "Merde! W rzeczy samej" i jest jeszcze: "Merde! Chodzi po ludziach".

Polecam! Zdecydowanie.
"Nie zawsze mamy wiarę - aby uwierzyć..
Nie zawsze jest nadzieja, że coś się jednak spełni..
Ale prowadzi nas siła, z którą idziemy przed siebie..
Nic nas nigdy nie zatrzyma na ziemi ani w niebie!!"
Odpowiedz cytując