Rzeczywiście, ułatwi to opuszczanie trybun.
Mam jeszcze jedno pytanie:
Wchodząc na sektor i chcąc dostać się do góry będziemy musieli zrobić aż tak duży krok? Cały ten podest sięga po kolana panu na zdjęciu. Z drugiej strony chyba też powinny być stopnie. Chyba, że czegoś nie widzę/nie rozumiem.