Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Gibal1906
Junior Member
Od: 10.2008
Skąd: już Kraków :)
Offline
#
12089
01.11.2009, 15:29
mi nie działa moze znowu mają przeciązony server ..
Wiele Serc Jedno Bicie WISŁA KRAKÓW Ponad Życie !!! Armia Białej Gwiazdy .
Gibal1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gibal1906
Znajdź inne posty napisane przez Gibal1906