Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5463
Stary 01.11.2009, 15:20
Sami napisał(a):Wyświetl post


1. Czemu zrobiono dwa rzędy schodków zamiast jednego? Według mnie lepiej by to wyglądało estetycznie (jak na D i E) no i zwiększylaby się liczba krzesełek.

2. Te wysokie schodki (zaznaczone na zielono) - czy one nie są spier....ne?
Tego typu schodki (zaznaczone na zielono) to akurat bardzo dobre rozwiązanie, bo ułatwia to opuszczanie trybun. Osoby idące z dołu mają swoje przejście po środku, a osoby idące z góry mają swoje, przez co nie korkuje sie wyjścia tak jak to było na starym AB, gdzie ludzie pchali sie z każdej strony.
Odpowiedz cytując