Sami napisał(a):


1. Czemu zrobiono dwa rzędy schodków zamiast jednego? Według mnie lepiej by to wyglądało estetycznie (jak na D i E) no i zwiększylaby się liczba krzesełek.
2. Te wysokie schodki (zaznaczone na zielono) - czy one nie są spier....ne?
|
Tego typu schodki (zaznaczone na zielono) to akurat bardzo dobre rozwiązanie, bo ułatwia to opuszczanie trybun. Osoby idące z dołu mają swoje przejście po środku, a osoby idące z góry mają swoje, przez co nie korkuje sie wyjścia tak jak to było na starym AB, gdzie ludzie pchali sie z każdej strony.