|
Bzdura jakas z tymi 11 metrami od wiekszych trybun do boiska. Pewnie chodzi o odległość trybuny od murawy, ale nie od linii bocznej tylko początku darni. Albo liczą od wewnętrznej krawędzi fosy a nie od pierwszego krzesełka. Inaczej, to musieliby poszerzyć murawę do 78 metrów (wg klasy elite ma być 68) lub... przesunąć trybunę do środka o 10 metrów ;-)
Od trybun za bramkami będzie taka odległość jaka była, czyli ok. 10 m.
|