Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5462
Stary 01.11.2009, 14:34
Bzdura jakas z tymi 11 metrami od wiekszych trybun do boiska. Pewnie chodzi o odległość trybuny od murawy, ale nie od linii bocznej tylko początku darni. Albo liczą od wewnętrznej krawędzi fosy a nie od pierwszego krzesełka. Inaczej, to musieliby poszerzyć murawę do 78 metrów (wg klasy elite ma być 68) lub... przesunąć trybunę do środka o 10 metrów ;-)

Od trybun za bramkami będzie taka odległość jaka była, czyli ok. 10 m.
Odpowiedz cytując