|
Wisła Kraków - Legia Warszawa
Skład: Pawełek - Alvarez, Marcelo, Diaz, Piotr Brożek - Łobodziński, Jirsak, Cantoro, Kirm - Małecki, Paweł Brożek
Zmiany: Ćwielong, Garguła, Jop
Wynik: 2:2
Bramki: Małecki, Paweł Brożek
Powód: Jop za Boguskiego
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 05.11.2009 o godz. 17:47.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|