Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2881
Stary 01.11.2009, 12:57
Flamengista - w pelni podzielam twoj poglad z ostatniego postu. Nie wiem, dlaczego niektorzy probuja identyfikowac bandytow czy innych idiotow, z kibicami ktorzy ani mysla wyspiewywac takich hasel? Trzeba takich tepic i dobrze, ze prawo i same kluby sa coraz bardziej stanowcze.

Odra nie spadnie, to jest poprostu niemozliwe.
Odpowiedz cytując