|
Flamengista - w pelni podzielam twoj poglad z ostatniego postu. Nie wiem, dlaczego niektorzy probuja identyfikowac bandytow czy innych idiotow, z kibicami ktorzy ani mysla wyspiewywac takich hasel? Trzeba takich tepic i dobrze, ze prawo i same kluby sa coraz bardziej stanowcze.
Odra nie spadnie, to jest poprostu niemozliwe.
|