Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2818
Stary 01.11.2009, 11:55
Zajebista jaja ma Mijailovic. Wyjebal z lokcia Lobodzinskiemu na poczatku meczu, bez zadnego powodu. Przez co oslabil druzyne i znacznie przyczynil sie do porazki. Gosc z Lidze+ opowiadal ciekawa sytuacje z pewnej knajpy z Mijailovicem w roli glownej... Mijailovic to kretyn, a w glowie ma tylko sodówke.
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując