putinm napisał(a):

|
Zresztą ile starszych osób z Żylety chodzi teraz na Legię? Kilkadziesiąt, kilkaset?
|
Obawiam sie ze jeszcze mniej. No ale nie wymagajmy od 15latków z szalami z trumną, tego co moglibysmy od starej dobrej Zylety wymagać(ktora napewno by na wyniesienie S. nie pozwoliła).
Tak jak ktos na legialive.pl w komentarzach napisal, prawdziwa Legie to ta wyjazdowa, bo w Warszawie to jest stado pazi z komora w reku, przychodząca na mecz tylko po to zeby sie na fotce.pl czy nk przylansować(nie mowie oczywiscie o wszystkich).