Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1329
Stary 01.11.2009, 11:32
putinm napisał(a):Wyświetl post
Zresztą ile starszych osób z Żylety chodzi teraz na Legię? Kilkadziesiąt, kilkaset?
Obawiam sie ze jeszcze mniej. No ale nie wymagajmy od 15latków z szalami z trumną, tego co moglibysmy od starej dobrej Zylety wymagać(ktora napewno by na wyniesienie S. nie pozwoliła).

Tak jak ktos na legialive.pl w komentarzach napisal, prawdziwa Legie to ta wyjazdowa, bo w Warszawie to jest stado pazi z komora w reku, przychodząca na mecz tylko po to zeby sie na fotce.pl czy nk przylansować(nie mowie oczywiscie o wszystkich).
Odpowiedz cytując