|
FredzIo,
Kowalewski, Kaźmierczak, Piszczek, Grzelak grają w drużynach których szczyt możliwości to 5 miejsce w swoich ligach. Jeżeli przedstawiciele Naszego klubu przedstawili by im ciekawą wizje rozwoju Naszej drużyny i zaproponowali solidne kontrakty to na Ci piłkarze powinni się zgodzic na podpisanie umów z Wisełka... Kontrakty kończą się też takim zawodnikom jak: Jan Mucha, Hernan Rengifo, czy Paweł Golański...
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a): 
|
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.
|
|